Букмекерські контори із бонусом

Практично всі українські букмекерські контори з бонусом у 2022 році пропонують своїм гравцям бонуси та акції. Це важливо як залучення нових гравців, так і для утримання постійних клієнтів. У різних букмекерів різна бонусна політика: хтось пропонує подарунки просто за сам факт реєстрації, хтось видає бонуси лише після поповнення рахунку. Як би там не було, а всі бонуси завжди потрібно відігравати, і лише після відіграшу вони переходять на основний баланс. Що далі робити з бонусними коштами – вирішувати лише вам, можна витратити на ставки або вивести на карту/гаманець.

Букмекерські контори із бонусом

Якщо ви бажаєте отримувати бонуси в букмекерських конторах, дотримуйтесь таких нескладних правил. Незважаючи на відмінності в регламенті букмекерів, ці умови приблизно однакові:

 • не реєструйте більше одного облікового запису на своє ім’я;
 • не грайте на реальні гроші до досягнення повноліття;
 • не вказуйте при реєстрації вигадані чи чужі особисті дані;
 • не використовуйте чужі карти та гаманці при поповненні рахунку та виведенні грошей;
 • не порушуйте правила користувальницької угоди, прийнятої під час реєстрації.

Великі букмекерські контори з бонусом не дурять своїх гравців, але у відповідь вимагають того ж. Якщо ви гратимете чесно, з відіграшем бонусів і виведенням виграшів проблем точно не буде.

Види бонусів у букмекерських конторах у 2022 році

Букмекерські контори та бонуси доступні практично всім гравцям як новачкам, так і професіоналам. Ось найбільш популярні та вигідні.

Назва бонусуКороткий огляд
За перший депозитЗбільшення першого депозиту на певну суму
На наступні депозитиПевний відсоток на другий та подальші депозити
КешбекПовернення частини програних грошей за місяць/тиждень
ФрібетиБезкоштовні ставки без ризику для основного балансу
Програма лояльностіДодаткові переваги для постійних та активних гравців

Багато букмекерських контор з бонусом поєднують кілька бонусів у своїй промо-програмі. Наприклад, новачкам може видаватися подарунок за перше поповнення рахунку, а кешбек нараховується лише за умови досягнення певного рівня програми лояльності, тобто доступний лише постійним гравцям.

Бездепозитний бонус у БК України

Бездепозитні букмекерські контори та бонуси не такі популярні і зазвичай нараховуються у вигляді невеликого фрібету для нових гравців відразу після реєстрації на сайті або в додатку. У більшості випадків для отримання бездепозитного бонусу потрібно лише пройти реєстрацію та підтвердити особу під час ідентифікації. Завдяки бездепозитній винагороді ви зможете перейти до ставок навіть без поповнення рахунку. Але є кілька нюансів.

Насамперед, виведення бонусних коштів дозволяється лише після внесення хоча б мінімального депозиту. Так букмекерські контори з бонусом на перший депозит відсівають гравців, які не планують робити ставки тривалий час, а реєструються лише заради отримання бонусних коштів. До того ж, більшість бездепозитних бонусів видаються з певними умовами відіграшу. Це означає, що отримані бонусні кошти перед виведенням потрібно проставити із зазначеним вейджером. Наприклад, якщо вам видали 300 гривень із вейджером х15, отже, загальна сума ставок має перевищити 4500 гривень. Крім того, можливі інші умови щодо відіграшу: вид ставок, мінімальний коефіцієнт, терміни тощо.

Як отримати бонус без депозиту у букмекерській конторі?

Умови отримання такого бонусу можуть відрізнятись і залежать від політики конкретного букмекера. У більшості випадків для отримання бездепозитного бонусу достатньо зробити таке.

 1. Пройдіть реєстрацію на офіційному сайті вибраної букмекерської контори.
 2. Пройдіть верифікацію (найчастіше в онлайн-режимі).
 3. Запросіть бонус без депозиту, якщо він не був нарахований автоматично).
 4. Використовуйте бонусні кошти на власний розсуд.

Важливо! Умови отримання та відіграшу бездепозитних бонусів у букмекерських конторах дуже часто змінюються. Рекомендуємо ще до активації бонусу ознайомитися з докладними правилами, щоб точно знати, як потрібно відігравати отримані гроші, і чи варто гра свічок.

Букмекерські контори з бездепозитним бонусом за реєстрацію

В українських букмекерських конторах не надто поширені бонуси без депозитів просто за факт реєстрації. Натомість є кілька букмекерів, які пропонують подібні бонуси на цілком вигідних умовах.

Наприклад, БК ВБет на безумовних засадах видає фрібет – безкоштовну ставку на суму до 1500 гривень. У букмекерській конторі “Париматч” діє так звана система квестів, учасники якої можуть претендувати на грошові призи до 800 гривень. Нарешті, БК Фавбет пропонує страховку ставок до 500 гривень, проте в цьому випадку все ж таки доведеться внести невеликий депозит – хоча б 500 гривень. Якщо бездепозитні бонуси з’являться в інших конторах букмекерів, ми обов’язково повідомимо про це додатково.

Як отримати початковий бонус у букмекерській конторі

Куди популярнішими є бонуси за перше поповнення рахунку. Нагороди на перший депозит видаються майже в кожній букмекерській конторі. У такому разі для отримання бонусу вам потрібно дотримуватися інструкції.

 1. Зареєструйтесь на офіційному сайті букмекера або у додатку.
 2. Пройдіть онлайн-верифікацію, якщо це необхідно для отримання бонусу.
 3. Зайдіть в особистий кабінет та поповніть ігровий рахунок з карти, гаманця або іншим способом.
 4. Виконайте інші умови для отримання бонусу, якщо вони є.

Як тільки бонус буде нараховано на спеціальний рахунок, можна буде перейти до його відіграшу. Зазвичай відіграш зводиться до оформлення ставок таким чином, щоб їхня загальна сума перевищила сам бонус у кілька разів. Відразу під час виконання вимог щодо відіграшу бонусні кошти перейдуть на основний баланс, їх можна буде використовувати для ставок або оформити заявку на висновок.

Важливо! Вибирайте лише ті букмекерські контори з бонусом без депозиту, де пропонуються адекватні умови відіграшу бонусу на перший депозит. Наприклад, вейджер Х50 при термінах 3 дні – це практично нездійсненні вимоги. Погнавшись за відіграшем такого бонусу можна програти власні гроші з основного рахунку. Щодо цього вигідніші букмекерські контори з бездепозитним бонусом за реєстрацію, в яких вітальний бонус «відіграє сам себе», тобто ризикувати своїми грошима зовсім не доводиться.

Як відбувається реєстрація в букмекерській конторі з бонусом?

Знову ж таки, у кожній букмекерській конторі є свій порядок створення облікового запису. Одні букмекери пропонують швидку реєстрацію в один клік або номер мобільного, інші відразу просять вказати максимум особистих даних при реєстрації по e-mail. Ми рекомендували б другий варіант, якщо ви маєте намір грати всерйоз і надовго. Пройшовши реєстрацію електронною поштою та вказавши всі персональні дані, вам не доведеться надалі доповнювати анкету гравця. Відразу після закінчення реєстрації можна буде перейти в особистий кабінет, поповнити рахунок та зробити ставку. Реєстрація в букмекерській конторі з бонусом зазвичай займає 2-3 хвилини.

Важливо! Будь-який спосіб реєстрації в букмекерській компанії ви не обрали, при заповненні реєстраційної форми вказуйте лише реальні особисті дані: ПІБ, дату народження, адресу проживання та ін. Ставки під чужим ім’ям заборонені, тому ваш обліковий запис можуть заморозити або заблокувати. Контакти також краще вказувати реальні, це важливо у разі відновлення пароля. До того ж на електронну пошту можуть надходити корисні повідомлення про майбутні бонуси, а також робочі дзеркала для постійного доступу до облікового запису.

Найкращі букмекерські контори з бонусом на перший депозит

Відразу кілька букмекерських компаній, популярних серед гравців з України, пропонують вітальний бонус після першого поповнення рахунку.

 • Фавбет – до 4500 гривень;
 • Паріматч – до 2500 гривень;
 • Мелбет – до 3000 гривень;
 • 1хБет – до 3000 гривень;
 • Леон – до 2700 гривень.

Це перевірені та надійні букмекерські контори з початковим бонусом, які видають не лише вітальні нагороди, але й пропонують безліч інших бонусів та акцій для новачків та постійних гравців. З докладними умовами отримання та відіграшу вітальних бонусів ви можете ознайомитись на сайті обраної контори або у відповідному розділі нашого сайту.

Інші бонуси у букмекерських конторах

Останніми роками серед букмекерів стали популярні безкоштовні ставки – фрібети. Часто вони видаються як вітальний бонус, але можуть нараховуватися і за активні ставки постійним гравцям. Якщо у вас є фрібет, його можна використовувати без ризику для основного балансу. Просто позначте відповідний пункт у купоні ставки.

Постійним гравцям часто пропонується повернення частини програних грошей у рамках кешбек-програм. Повернення може бути пов’язане з програмою лояльності: чим вищий ваш рівень лояльності, тим більше буде відсоток кешбеку. У середньому букмекерські контори з початковим бонусом України пропонують 5-10% програних коштів за тиждень або місяць. Зазвичай кешбек нараховується відразу на основний рахунок, але іноді потрібно додатково відігравати.

За скачування та встановлення програми букмекерської контори України бонус без депозиту також видаються. Наприклад, той самий фрібет. Якщо ви вирішили грати з мобільного, врахуйте, що на Android додаток не вдасться завантажити з Play Market. Через обмеження Google до маркету не додаються програми, пов’язані зі ставками на спорт. А ось iOS-програми можна завантажити прямо з App Store. Як правило, бонус буде нарахований лише за умови реєстрації через програму. Якщо у вас вже є обліковий запис і ви авторизуєтеся з мобільного, на бонус можна не розраховувати.

FAQ

Що означає терміни відіграшу бонусів?

Кожен бонус потрібно відіграти за певний час, вказаний в описі промо-програми. Активуючи бонус, ви погоджуєтесь відіграти його за цей час. Якщо не встигнете – бонус просто згорить, використати його надалі не вдасться.Як вибрати найкращого букмекера з бонусами?

Крім того, краще грати з ліцензованими букмекерами, варто звернути увагу на умови отримання та відіграшу бонусних коштів. Якщо вони будуть надто складними – від такого бонусу краще відмовитись на користь більш реальних акцій.Бездепозитний бонус у БК України, правда, видається без поповнення рахунку?

Так, отримати такий вид бонусу ви зможете навіть не поповнюючи основний баланс. Але річ у тому, що при відіграші отриманих грошей може знадобитися депозит. Важливо уважно вивчати умови бонусних програм.